Atribuită
Cumpărare directă
Garou cu click automat pentru adulti; textil cu o catarama din plastic TERMOMETRU DIGITALDE CORP CU VARF FLEXIBIL Tub extensie perfuzie M/F 150 cm -Producator KDM Germania •confectionate din material rigid, steril •necudabile •transparente •rezistenta minim 4 bar •pe ambalaj se mentioneaza : •dimensiunile prelungitorului ( lungime, diametrul intern, MM sau MF ) •modul de sterilizare •data fabricatiei / data expirarii •incadrarea in normele CE
- Număr anunț
- DA26827303
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33141300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 229,50 RON
- Valoare atribuită
- 229,50 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.