Atribuită
Cumpărare directă
Burete vase Sano 6/set buc 18 4 72 Burete spiralat Maxi Inox Stella A34-STEX-0958 buc 30 1.7 51 Burete vase canelat mijlociu 10/set SHRO-2435P buc 40 5.2 208 Folie aluminiu 0.45x150m 14 microni ALUFIX GP150456DUNI buc 2 75.55 151.1 Folie transparenta alimentara 0.45m CB21044XNFP ALUFIX rola 2 18.9 37.8 Hartie copt ALUFIX 200m 43cm BP20043 rola 2 64.8 129.6 Lavete microfibra ALP 40x40 buc 50 2.4 120 Lavete umede 18x15cm 5/set HA set 15 4.5 67.5 Lavete uscate Vileda Vliestuch 38x40 cm buc 40 1.8 72 Mop bumbac 250gr buc 40 3.5 140 Saci menaj 60 litri albastru SANO, 15 buc/rola rola 100 4.5 450 Manusi nitril albastre Semperguard 100buc/cut M cut 15 54.2 813
- Număr anunț
- DA26814194
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.312 RON
- Valoare atribuită
- 2.312 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.