Atribuită
Cumpărare directă
Pachet anvelope iarna conform ADV1182237/06.11.2020 si oferta: 4 buc Debica 205/55R16 91T FRIGO 2 MS --- > PRET 166,50 RON FARA TVA / BUC 6 buc CONTINENTAL 195/75 R16 107/105R VANCONTA --- > PRET 409,62 RON FARA TVA / BUC 4 buc NOKIAN 255/70/R16 111H WR SUV 4 - TURISM --- > PRET 564,03 RON FARA TVA / BUC 4 buc NOKIAN 215/65 R16 102H WR D4 --- > PRET 375,18 RON FARA TVA / BUC 6 buc ZEETEX 205/75 R16C 113/111S WV1000 --- > PRET 277,50 RON FARA TVA / BUC 18 buc SERVICIU MONTAT/DEMONTAT CU ECHILIBRARE --- > PRET 22,20 RON FARA TVA / BUC 6 buc SERVICIU MONTAT/DEMONTAT CU ECHILIBRARE --- > PRET 35,52 RON FARA TVA / BUC
- Număr anunț
- DA26809114
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM SRL (CUI 10302235)
- Cod CPV
- 34351100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.158,27 RON
- Valoare atribuită
- 9.158,27 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.