Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE: -asigurare RCA _ FORD FIESTA _ 12 luni _ 454 lei _ OMNIASIG -asigurare RCA _VW GOLF _ 12 luni _ 542 lei _ OMNIASIG -asigurare CASCO _FORD FIESTA _ 12 luni _ 1969 lei _ ALLIANZ TOTAL pachet = 2965 lei Plata integrala in cont SAFETY.

Număr anunț
DA26853418
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE GALATI (CUI 11317579)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.965 RON
Valoare atribuită
2.965 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.965 RON

din 2.965 RON estimat