Atribuită
Cumpărare directă
Alcool sanitar litri 22 Burete cu o parte abrazivă pentru spălat sticlăria de laborator buc. 20 Clor fl x 1 L 3 Cremă pt curățat abrazivă (gen CIF) flx750 ml 3 Detergent lichid pentru sticlăria de laborator litri 10 Detergent lichid profesional spălat halate fl x 5 L 2 Detergent pentru spălat geamuri buc. 10 Detergent lichid pentru suprafețe laborator flx1 l 11 Folie de aluminiu pt sticlărie x 100 m.l. buc. 5 Lavete din microfibră pt sticla set x 4 buc 15 Lavete umede pt chiuvete set x 6 buc 30 Mănuși nitril, mărimea M (nr. 6-7) cut x 100 per 7 Mănuși nitril, mărimea L (nr. 7-8) cut x 100 per 3 Măști chirurgicale cut x 50 buc 3 Mop - rezervă buc. 15 Prosoape de hârtie 3 straturi role 96 Pungi congelator x 2 kg rolă 15 Pungi gunoi menajer rolă 30 Tifon Premium rolă x 50 m 1 Vată pachet 10
- Număr anunț
- DA26816810
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
- Furnizor / câștigător
- COMPLETE SALES SRL (CUI 27209050)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.850 RON
- Valoare atribuită
- 3.850 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.