Atribuită
Cumpărare directă
Conform specificatiilor atasate: esarfa tricolor pentru presedintele CJ Botosani, lungime 1,90 si latime de 15 cm in caseta speciala de pastrare si cocarde personalizate de 6 cm, insertie de 25 mm si ac siguranta de prindere, personalizate. Se vor livra gratuit pana cel tarziu 25.11.2020
- Număr anunț
- DA26834641
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747,63 RON
- Valoare atribuită
- 747,63 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.