Atribuită
Cumpărare directă
1. RCA Autoutilitara Renault Kangoo ,serie sasiu VF1FW51H162430366 Prima : 903 RON/ an; Modalitate de plata: integral 2. CASCO Autoutilitara Renault Kangoo ,serie sasiu VF1FW51H162430366. Riscuri acoperite : Clasa A,B,C,D. Clauze speciale:Vandalism, Patrunderea in locuri inundate, Circulatia in afara drumurilor publice, Extindere teritoriala.Accidente persoane din vehicul: SA 2000 RON;Servicii de asistenta rutiera: Standard. Prima : 2491 RON/ an; Fransize : 0%;Suma asigurata : 61.217 RON; Modalitate de plata: integral. Total valoare: 3394 RON
- Număr anunț
- DA26813896
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.394 RON
- Valoare atribuită
- 3.394 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.