Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE SCHIMB: LAME TRICHINELOSCOP - 15 SET (2 BUC/SET) X 145 LEI/SET; BEC TRICHINELOSCOP 12V 100W - 2 BUC X 25 LEI/BUC Avem rugamintea ca pe factura sa fie numerotat fiecare produs in parte impreuna cu cantitatea si pretul acestora !

Număr anunț
DA26808148
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
NEW OPTIMED CONTROL S.R.L. (CUI 16500657)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.225 RON
Valoare atribuită
2.225 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.225 RON

din 2.225 RON estimat