Atribuită Cumpărare directă

placute frana -1 x 134,45=134,45,disc frana -2 x147,05 =294,10, saboti frana -1 x 172,26 =172,26

Număr anunț
DA26808789
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
MOTOR MIR SERV SRL (CUI 25366091)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600,81 RON
Valoare atribuită
600,81 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600,81 RON

din 600,81 RON estimat