Atribuită Cumpărare directă

Birou calculator Rey, stejar sonoma, 100 x 74.5 x 50 cm

Număr anunț
DA26815934
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE VITI VINICOLA MURFATLAR (CUI 2410643)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,70 RON
Valoare atribuită
457,70 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,70 RON

din 457,70 RON estimat