Atribuită
Cumpărare directă
Pachet aparat foto Canon 250D + accesorii NUMAR DE REFERINTA: 125045639bundle1 PRET DE CATALOG: 3.360,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 38651000-3 Aparate de fotografiat (Rev.2) DESCRIERE: CARACTERISTICI CAMERA GPS Nu Tip obturator Electronic Model Camera EOS 250D Montura obiectiv Canon EF Tip Camera Kit - cu obiectiv Capacitati Direct Print PictBridge Telecomanda Remote Controller BR-E1 ( disponibila separat) Viteza obturator 30s-1/4000s SENZOR Dimensiune Senzor 22.3 mm x 14.9 Sensibilitate ISO Auto (100-25600), 100-25600 (in trepte de oprire completa) ISO se poate extinde la H: 51200 In timpul filmarii: Auto (100-12800), 100-12800 (in trepte de cate 1/3 sau in trepte complete) ISO poate fi marit la H: 25600. Filme 4K max. 6400 Capacitate rafala 5 fps. Format senzor Crop 1,3x - 2x FOCUS Mod focalizare AI Focus, un singur cadru, AI Servo (algoritm AI Servo II) Focalizare Prin vizorul optic: formare de imagini secundare prin TTL, sistem de detectare a diferentelor de faza cu senzor dedicat de focalizare automata. Prin vizualizarea in timp real pe ecranul LCD: sistem Dual Pixel CMOS AF. Pixeli de detectare a fazei, integrati in senzorul de imagine OPTICA Compatibilitate obiective Format imagine: APS-C Distanta focala echivalenta film 35 mm :29-88 35mm Unghi de vizualizare (orizontal, vertical, diagonal): 64º 30' - 23º 20', 45º 30'- 15º 40', 74º 20' - 27º 50' Constructie obiectiv (elemente/grupuri): 12/10 Nr. lamelelor diafragmei: 7 Diafr
- Număr anunț
- DA26808246
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38651000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.360,50 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.