Atribuită Cumpărare directă

Produse de curatenie: matura plastic – 1 buc; coada matura, 1.2m – 1 buc; detergent pardoseala ASEVI, 5L/buc – 4 buc; detergent automat lichid ASEVI 2.94l – 1 buc; Domestos dezinfectant WC, 750 ml – 6 buc; hartie igienica ONDA 40 buc/bax – 10 bax; lavete uscate SANO Sushi, 40 buc/rola – 2 role; manusi menaj, 2buc/set – 4 seturi; odorizant wc Sano 5 in 1 – 10 buc; rezerva mop – 2 buc; solutie CIF CREAM, 500ml – 2 buc; solutie odorizanta baie PONS, lichid 200 ml – 2 buc; solutie decapanta Asevi 5l – 4 buc; solutie furnici Killtox 500ml – 1 buc; Spray mobila Pronto – 2 buc; solutie curatat geamuri, Clin 500 ml – 1buc; solutie curatat geamuri, 5l – 3 buc; saci menaj rezistenti, capacitate 35L, 50buc/rola – 6 role; saci menaj negri 60L, 20 buc/rola- rezistenti – 6 role; saci menaj negri 120L, 10 buc/rola- rezistenti – 4 role; sapun lichid antibacterian, 5L/buc – 2 buc; solutie anticalcar 5 kg – 1 buc; manusi unica folosinta transparente 100 buc/set – 1 buc; set perie wc cu suport – 1 buc; dezinfectant maini 75% alcool, 5l/bidon – 1 buc; dezinfectant suprafete Dettol Trigger 500 ml – 1 buc; lavete microfibra pentru sticla – 6 buc.

Număr anunț
DA26823242
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.137,84 RON
Valoare atribuită
1.137,84 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.137,84 RON

din 1.137,84 RON estimat