Atribuită Cumpărare directă

MARKER PERMANENT VARF ROTUND 1.5MM DELI, NEGRU 735, ROSU 50, livrare pana la data de 20.11.2020

Număr anunț
DA26839293
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
Cod CPV
30192125-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,50 RON
Valoare atribuită
392,50 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,50 RON

din 392,50 RON estimat