Atribuită Cumpărare directă

8bidx5litri Dezinfectat de nivel inalt pentru instrumentar Gigasept PAA - ambalaj canistra 5 litri BO noiembrie

Număr anunț
DA26836929
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.296 RON
Valoare atribuită
1.296 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296 RON

din 1.296 RON estimat