Atribuită Cumpărare directă

1 varfuri 0.1-10ul,34 mm,eppendorf 0030000811-cutie/1000buc-pret-168.07lei; epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 0,1 – 10 µL, 34 mm, dark gray, colorless tips, 1.000 tips (2 bags × 500 tips) 0030000811 Eppendorf 1000buc 1 259.66 259.66 2 varfuri 2-200ul,53 mm,eppendorf 0030000870-cutie/1000buc-pret-105.05-necesar 4 cutii; epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 2 – 200 µL, 53 mm, yellow, yellow tips, 1.000 tips (2 bags × 500 tips) 0030000870 Eppendorf 1000buc 4 159.79 639.14 3 varfuri 0.1-20ul,40 mm,eppendorf 0030000838-cutie/1000buc-pret-168.07lei; epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 0,1 – 20 µL, 40 mm, medium gray, colorless tips, 1.000 tips (2 bags × 500 tips) 0030000838 Eppendorf 1000buc 1 259.66 259.66 4 varfuri 50-1000ul,71 mm,eppendorf 0030072030-pachet de 10 cutii a 96 de varfuri-pret-210.10lei-necesar 3 pachete epT.I.P.S.® LoRetention® Reloads, PCR clean, 50 – 1,000 µL, 71 mm, blue, colorless tips, 960 tips (10 trays × 96 tips) 0030072030 Eppendorf 960buc 3 324.79 974.38 Valoare totala fara TVA 2132.84

Număr anunț
DA26826575
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.132,84 RON
Valoare atribuită
2.132,84 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.132,84 RON

din 2.132,84 RON estimat