Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse 10 4019458 PVC TRAFIC CRYSTAL PLUS GRI (2M) M2 12,00 45,51 458,92 87,20 20 5000186 ADEZIV MOCHETA FLOORING 6KG BUC 1,00 75,37 63,34 12,03 30 5008407 SIKABOOM 518 EASYSEAL PRO 750 ML BUC 2,00 19,43 32,66 6,20 40 7000159 SANISIL TRANSP. 300 ML (SILICON SANITAR) BUC 1,00 15,45 12,98 2,47 50 5011802 EMAIL IDEEA CREM IVOIRE 10 L E511015-B1 BUC 1,00 220,99 185,71 35,28 60 3036630 BATERIE PLATO DUS FARA ACC BLACK BUC 3,00 238,00 600,00 114,00 70 3031599 BATERIE FERRO ONE LAVOAR BF02 BUC 1,00 115,00 96,64 18,36 80 3037156 SET BARA DUS SINUS 1 FUNCTIE N170B BUC 2,00 85,00 142,86 27,14 90 3033825 TESA MOON DISPENSER SAPUN LICHID 40309 BUC 1,00 107,00 89,92 17,08 100 3033820 TESA MOON SUPORT HARTIE F. CAPAC 40301 BUC 1,00 90,00 75,63 14,37 110 2001789 RADIATOR OTEL 22K 600X1600 FERROLI BUC 1,00 421,00 353,78 67,22 120 2006401 ROBINET COLT TUR JL CU RFS 1/2 1510400 BUC 1,00 27,23 22,88 4,35 130 2006402 ROBINET COLT RETUR JL CU RFS 1/2 1530400 BUC 1,00 23,84 20,03 3,81 140 2007735 USITA VIZITARE 20X30 MARO BUC 1,00 19,55 16,43 3,12 150 5014487 PROFIL DE COLT 30X30 2,5M BUC 4,00 5,36 18,02 3,42 160 5007423 PRIMUS TENC.CIMENT MEC.-MAN. 25KG(MTM84) BUC 2,00 15,08 25,34 4,82 170 5007471 GLET RIG. IPSOS FIN RIMANO GLET 20KG SAC 1,00 25,30 21,26 4,04 Pagina 2 180 6015356 DIBLU UNIV.PP/SURUB 10X66 65002010066F2 PUN 3,00 6,46 16,29 3,09

Număr anunț
DA26813331
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Ceahlaul Piatra Neamt (CUI 2689905)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.252,69 RON
Valoare atribuită
2.252,69 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.252,69 RON

din 2.252,69 RON estimat