Atribuită Cumpărare directă

Servicii de filmare si transmitere live spectacole Festivalul de Jazz 25-29.11.2020.

Număr anunț
DA26845468
Autoritate contractantă
Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
Furnizor / câștigător
DADA MEDIA CONSULTING SRL (CUI 37734545)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat