Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner HP83A Black CF283A pt.LaserJet Pro M201/LaserJet Pro MFP M125/M127/M225,1500pag OEM CF283A - 2 buc Cartus toner Canon Black CRG-052 pt LBP212dw/LBP214dw/LBP215X/MF421dw/MF426dw/MF428X/MF429X cap.3100 pag - 2 buc Cartus toner OKI magenta cap.mare 45862815 pt. MC873,10000 pag OEM:45862815 - 1 buc
- Număr anunț
- DA26839180
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.926,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.926,76 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.