Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs UM Cantitate Preţ unitar fără TVA 1 Ace atraumatice lungi Buc 200 0.22 2 Ace atraumatice scurte Buc 200 0.22 3 Ace H-Fille 20 Buc 10 21 4 Ace H-Fille 25 Buc 10 21 5 Ace K-Fille 20 Buc 10 21 6 Ace K-Fille 25 Buc 10 21 7 Acid demineralizant 10ml Buc 2 39 8 Adseal – Sigiliu de canal Buc 1 146 9 Apa distilat 1.5l Buc 60 3.75 10 Aspirator saliva Buc 100 0.10 11 Bavete unica folosinta Buc 400 0.12 12 Brillinat Flow A2 B2 Buc 3 37 13 Brilliant Flow A3 D3 Buc 3 37 14 Ciment obturatii provizorii Buc 1 22 15 Comprese sterile 5x5 Buc 200 0.5 16 Conuri gutta percha Buc 2 13 17 Conuri hartie Buc 2 12 18 Eugenol Buc 1 60 19 Hipoclorit de sodiu Buc 3 16 20 Indicator sterilizare 19mm autoclav Buc 1 14 21 Oxid de zinc Buc 1 17 22 Pahare uz unic Buc 200 0.09 23 Pasta periaj prof Buc 1 23 24 Pivoti fibra de sticla Buc 10 30 25 Pungi sterilizare autosigilante 130x290, 200 buc/ cutie Buc 600 0.6 26 Relyx U200 Cliker A2 ciment Buc 1 700 27 Rulouri absorbante textile 1000 buc/punga Buc 2 45 28 Single bond universal 3m Buc 1 400 29 Spray ungere Buc 1 55 30 Hidroxid de calciu cu iodoform buc. 3 60
- Număr anunț
- DA26819151
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.770 RON
- Valoare atribuită
- 3.770 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.