Atribuită
Cumpărare directă
scutec tip pampers, Scutece incontinenta pentru adulti, HOSPITAL CARE SLIP®, marimea M (Medium) x 36 = 180 BUC (5 PAC) Scutec tip pampers, Scutece incontinenta pentru adulti, HOSPITAL CARE SLIP®, marimea L (Large) x36 = 180 BUC (5 PAC) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA!
- Număr anunț
- DA26846297
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33771200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498,60 RON
- Valoare atribuită
- 498,60 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.