Atribuită Cumpărare directă

Opritor pentru geam, se monteaza pe ochiurile mobile pentru a limita deschiderea geamurilor si implicit deteriorarea roletelor prin lovire de spalet. Pretul este cu manopera de montaj inclusa

Număr anunț
DA26824211
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
50246200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat