Atribuită
Cumpărare directă
Argon 5.0 min 99.999% 50 L ( 200 bar) 10.7 nmc (Butelie in regim de chirie) Puritate ≥ 99.999 Impurităţi: O2 ≤ 2 N2 ≤ 5 H2O ≤ 3 CnHm ≤ 0.2 Ambalaj butelie 50 Lt; DIN 477 No. 6 mai putin, Azot 5.0 min.: 99.999% 50 L / 200 bar / 9.6 m3 (Butelie in regim de chirie) Impurităţi: O2 ≤ 3 H2O ≤ 5 CnHm ≤ 0.2 Ambalaj butelie 50 Lt; DIN 477 No. 10
- Număr anunț
- DA26829377
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.085 RON
- Valoare atribuită
- 1.085 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.