Atribuită
Cumpărare directă
GHRCD Romania si Republica Moldova. Harta fizica, administrativa si a substantelor minerale utile (1400x1000 mm) 1 80.68 GHEF200 Europa. Harta fizica si politica (2000x1400 mm) 1 150.42 GHL3F Harta fizica a lumii (2000x1400 mm) 1 150.42 GG-INT-25RU GLOB GEOGRAFIC IN RELIEF (DUO) CU INTERACTIVITATE VR (25CM) 1 151.26 GP2 Reprezentarea tipurilor de relieft major al continentelor/Structura interna a Pamantului (fata-verso) 700x1000 mm 1 55.46 GP18 Zonele biopedogeografice la nivel european (plansa, 700x1000mm, cu sipci) 1 50 FZOPT04 Prisma triunghiulara echilaterala din sticla 8 FZCAL01 Calorimetru 8
- Număr anunț
- DA26825803
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 4316350)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.294,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.294,24 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.