Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanță procedură simplificată pentru obiectivul de investiții „Refacere drumuri comunale și locale, din comuna Brăduleț, Județul Argeș”, conform ofertei publicate.

Număr anunț
DA26843778
Autoritate contractantă
COMUNA BRADULET (PRIMARIA BRADULET JUD. ARGES) (CUI 4318326)
Furnizor / câștigător
IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat