Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DESCRIERII DVS

Număr anunț
DA26841844
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.124 (CUI 33327735)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535,82 RON
Valoare atribuită
535,82 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

535,82 RON

din 535,82 RON estimat