Atribuită Cumpărare directă

OxidIce Air b - dezinfectant de nivel inalt (testat pe Clostridium difficile)- 50 l OxidIce Air b- dezinfectant rapid de nivel inalt prin pulverizare (testat pe Clostridium difficile) - 100l

Număr anunț
DA26868771
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
24315300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.550 RON
Valoare atribuită
14.550 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.550 RON

din 14.550 RON estimat