Atribuită Cumpărare directă

RAD. KERMI 600-22-1200

Număr anunț
DA26827177
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI 1102556)
Furnizor / câștigător
INSTALATII TRUST SA (CUI 1104689)
Cod CPV
44621100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325,21 RON
Valoare atribuită
325,21 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325,21 RON

din 325,21 RON estimat