Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse medicamente FAMOTIDINA ZENTIVA 40MG X 30CP FILM (FAMOTIDINUM) HUMULIN R 100UI/ML SOL INJ 10ML X 1FL (INSULINE UMANE) LANTUS 100UI/ML 3ML X 5CART (INSULINUM GLARGINE) AVELOX 400MG X 5CPR (MOXIFLOXACINUM)

Număr anunț
DA26852404
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.855,11 RON
Valoare atribuită
5.855,11 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.855,11 RON

din 5.855,11 RON estimat