Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de supraveghere a lucarilor pentru obiectivul de investii "Pod peste canal in localitatea Alesd, jud Bihor", durata contractului de servicii este pe toata perioada de executie a lucrarilor, respectiv 12 luni de la data emiterii ordinului de incepre a lucrarilor

Număr anunț
DA26828269
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
CIVIND CONSTRUCŢII & CONSULTING SRL (CUI 16094419)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON

din 13.000 RON estimat