Atribuită Cumpărare directă

Toalete Ecologice UM rola hârtie INDUSTRIALA Rola 3 26,8 80,4 MANUSU UNICA FOLOSINTA XL (100/CUT) CUT 1 54 54 DEZINFECTANT PARDOSELI 5L L 15 8,9 133,5 SACI MENAJ 60L 20BUC/ROLA ROLA 2 3,8 7,6 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 5L BID 3 37 111 LAVETE UNIVERSALE 3/SET SET 4 2,6 10,4 396,9

Număr anunț
DA26849785
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,90 RON
Valoare atribuită
396,90 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,90 RON

din 396,90 RON estimat