Atribuită Cumpărare directă

Revizie Centrala Termica De Dietrich 430kw cu seria S-02426 si S-02956 si a celor doua arzatoare Ecoflam, care să cuprindă cel puțin următoarele operatii tehnice: - verificare etanseitate cazan; - verificare etanseitate sistem alimentare cu combustibil; - verificare si curatire arzator; - control presiune combustibil; - curatire filtru combustibil; - control functionare ansamblu vana gaz; - curatare electrozi aprindere; - control automtizare arzator; - inspectie ansamblu cap ardere; - inspectie si control ansamblu ventilator; - verificare tensiuni de alimentare; - verificare tiraj cos fum; - evaluare randamente de functionare; - analiza gaze arse, cu emitere buletine de analiza.

Număr anunț
DA26846627
Autoritate contractantă
MINISTERUL SPORTULUI (CUI 26604620)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.876,80 RON
Valoare atribuită
3.876,80 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.876,80 RON

din 3.876,80 RON estimat