Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intocmire masurare pentru estimativ 35000 mp Destinatie: Antemasuratoare suprafata in 5 locati conform oferta nr.19011/30.10.2020- Masurarea fiecarui spatiu cu paturi Masurarea tuturoe suprafetelor fara paturi de pe sectii/compartimente Masurarea a spatiilor comune

Număr anunț
DA26874173
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
ROSSELL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40968732)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat