Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul include: Dozator sapun lichid, gel dezinfectant maini, senzor ABS 700 ml, cod PHS-3102 Dezinfectant gel pentru maini Prime Source Iris, biocid, avizat Ministerul Sanatatii, 5 litri , cod IRIS-5 Dezinfectant gel pentru maini Iris Gel Prime Source 5 Litri este un gel hidroalcoolic virucid ideal pentru dezinfectarea si mentinerea igienei. Acest gel actioneaza rapid si datorita substantelor protectoare si hidratante asigura echilibrul lipidic al pielii, prevenind aparitia zonelor uscate si a senzatiei de piele crapata. Ideal pentru dezinfecția igienică a mâinilor, atunci când spălarea nu este posibilă. Testat dermatologic. Pentru dezinfectare igienica se folosesc 3 ml – timp de contact 30 secunde; Pentru efectul virucid , timp de contact 60 secunde. Nu este necesara folosirea apei. Numai pentru uz extern. Iris Gel Prime Source 5000 ml este AVIZAT BIOCID cu nr. 5103BIO/01/12.24, eliberat de catre Ministerului Sanatatii, Comisia Nationala pentru produse Biocide. Gelul dezinfectant Iris Gel Prime Source prezinta cateva caracteristici: este testat dermatologic; nu contine substante alergenice, nu are parfum si nici culoare; actioneaza rapid, in doar 30 de secunde de la aplicare; Tipul de produs biocid conform legislatiei in vigoare (Regulamentul UE nr. 528/2012): Grupa principală 1: Dezinfectante si produse biocide Tip de produs: 1 – Este un produs biocid destinat igienei umane. Solutie hidroalcoolica pentru dezinfectia igienica si chirurgicala. Categoria de utilizatori: pr
- Număr anunț
- DA26842505
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Bistrita-Nasaud (CUI 4426816)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.232 RON
- Valoare atribuită
- 1.232 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.