Atribuită Cumpărare directă

SM-G981BLBDEUE Telefon mobil Samsung Galaxy S20, Dual SIM, 128GB, 12GB RAM, 5G, Cloud Blue

Număr anunț
DA26864861
Autoritate contractantă
ADIA-ILFOV (CUI 24901307)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.512,58 RON
Valoare atribuită
5.512,58 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.512,58 RON

din 5.512,58 RON estimat