Atribuită
Cumpărare directă
Catetere venoase centrale pentru terapii, impregnate cu Polihexametilen Biguanid ( PHMB ), 4 lumene, prevazut cu ansa pt debit ridicat 10ml/sec, sub presiune 300PSI. Kitul contine: - cateterul , conform dimensiunii - ghidul introducator in J, cu miez de nitinol, situat intr-un dispozitiv robust prevazut cu rotita, asigurand un control ridicat de manevrabilitate - diltator cu proprietati hidrofile, pentru preventia traumei vasului - ac punctie - seringa tip Laurelson (cu ghidaj), asigurand punctia prin sistem inchis. - bisturiu - dispozitiv suplimentar de fixare, prevazut cu un element moale din silicon si un element rigid. Sterilizare ETO. Valabilitate: 3 ani la producator Producator: KIMAL Plc Marea Britanie
- Număr anunț
- DA26827835
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.