Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Pret Valoare neta 9185 Hartie pt copt 0.39x50m, rola , no brand BUC 3 13.26 39.78 204115-50 Cutie mare hamburger, Kraft, 130x130x100mm, 50buc/set SET 2 31.00 62.00 PK927-BB Punga tacam model Ziar 8x25 cm, 2000buc/bax Bax 1 81.00 81.00 9031SP Folie prospetime 0,45/300m, 4 buc/bax BUC 3 15.30 45.90 S120/10LT Saci menajeri 120l, 10buc/set, ldpe, transparenti BUC 5 4.60 23.00 PK407-MV Sacosa hartie KN cu maner flat 26x17x27 cm, 250buc/bax Bax 1 93.00 93.00 HOR-7843 Saci menajeri 240l , ldpe , 10 buc/set, transparenti ROLA 2 8.10 16.20 0946 Folie aluminiu 0,44x150 m, rola , no brand ROLA 3 37.74 113.22 8 20 474.10
- Număr anunț
- DA26829777
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474,10 RON
- Valoare atribuită
- 474,10 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.