Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie comuna ocazionala in parteneriat cu Agentia de Dezvoltare Durabila (ADD) a jud.Bihor in baza acordului de parteneriat nr.409 din 17.07.2020.Achizitia de Bordura tip B3 816 buc. si Bordura tip B5 1232 buc. Fctura si plata se va face in numele si de catre ADD Bihor in calitate de autoreitate contractanta finantatoare a obiectivului de achzitie.Cod fiscal 35363874 Oradea str.Lapusului nr.6.Livrarea se va face la sediul Primariei Salonta din str.Republicii nr.1.Se va incheia contract de furnizare intre parti,Se soliciuta certificat de conformitate a produsuluiTermen de livrare 15-20 zile.
- Număr anunț
- DA26828166
- Autoritate contractantă
- Municipiul Salonta (CUI 4593423)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.914,26 RON
- Valoare atribuită
- 26.914,26 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.