Atribuită
Cumpărare directă
Cutie depozitare lame microscop Isolab, alba, 50 de lame/Roti®-Tape-marking tape, yellow L 12.7 m, W 13 mm, inner-Ø 2.54 cm 1 roll/Pahare Berzelius ROTH Rotilabo, 100 ml/Pahare Berzelius ROTH Rotilabo, 50 ml/Pahare Berzelius ROTH Rotilabo, 25 ml/Stirrup-shaped blades H 19 mm, L 39 mm, thickness 0,30 mm 5 pc(s)/Labels on rolls, angular, 1000 p. yellow, angular, f tubes 1.5/2 ml,1000 p 1 roll/Roti®-Tape-marking tape, salmon L 12.7 m, W 25.4 mm, inner-Ø 2.54 cm 1 roll
- Număr anunț
- DA26870326
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44617000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980,18 RON
- Valoare atribuită
- 980,18 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.