Atribuită Cumpărare directă

Ultrabook Lenovo 14'' IdeaPad 3 14IIL05, FHD, Procesor Intel® Core™ i3-1005G1 (4M Cache, up to 3.40 GHz), 4GB DDR4, 256GB SSD, GMA UHD, Abyss Blue - 81WD00MERM , WINDOWS 10 PERMANENT mai putin

Număr anunț
DA26841517
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN CRAIOVA (CUI 12558966)
Furnizor / câștigător
RAZZ EXPERT CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41130474)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.600 RON
Valoare atribuită
12.600 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.600 RON

din 12.600 RON estimat