Atribuită Cumpărare directă

CONSTRUIRE GARAJ PENTRU BULDOEXCAVATOR Lucrari de constuire garaj pe schelet metalic cu lungimea de 7m, latimea 4,5m si acoperis cu tabla zincata de 44 mp

Număr anunț
DA26862319
Autoritate contractantă
COMUNA DODESTI (CUI 16368328)
Furnizor / câștigător
MIKOS TRADE SRL (CUI 21249595)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.113,86 RON
Valoare atribuită
5.113,86 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.113,86 RON

din 5.113,86 RON estimat