Atribuită Cumpărare directă

PACHET CILINDRI CILINDRU 62 C AMPRENTA UNI O OLV 3 BUC CILINDRU YALE 30/30 NATUR 2 BUC HOFF BEC LED A60 7W E27 CW 10 BUC

Număr anunț
DA26863725
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,79 RON
Valoare atribuită
275,79 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,79 RON

din 275,79 RON estimat