Atribuită Cumpărare directă

Serviciile constau in realizarea unei pagini WEB privind participarea UPB la actiuni derulate in cadrul retelelor universitare internationale.

Număr anunț
DA26848121
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
MVP CODING SOLUTION S.R.L. (CUI 38521995)
Cod CPV
72212224-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.000 RON
Valoare atribuită
29.000 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.000 RON

din 29.000 RON estimat