Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi Heinner HF-M207SA+, 204 l, Clasa A+, Iluminare LED, Control mecanic, H 144 cm, Argintiu

Număr anunț
DA26856719
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI 14057015)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat