Atribuită Cumpărare directă

Lipici solid 80buc, Folie transparenta 8buc,Lipici adeziv 4buc ,Banda scotch dublu adeziva6buc,Capse 24/6 8buc,Biblioraft 20buc,Hartie origami 7buc,Hartie copiator color A4 80g 3buc,Banda adeziva scoci 19x33 10buc,Banda adeziva scoci 48 x 66 m 6buc,Hartie copiator A4 75 g 3buc,Pioneze pentru panou din pluta 6buc,Ace cu gamalie 6buc, Pix cu mecanism corp plastic 15buc,Creion HB cu radiera Pelikan 60buc,Ascutitoare din metal 15buc,Rezerva pistol lipit silicon 11mm 2buc

Număr anunț
DA26829301
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR (CUI 4700309)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
785,19 RON
Valoare atribuită
785,19 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

785,19 RON

din 785,19 RON estimat