Atribuită Cumpărare directă

izolat perete sala de clasa pe interior cu polistiren EPS 70 pe o siuprafata de 20 m2,aplicat plasa cat si finisat si aplicat 2 straturi de vopsea lavabila -Sala 13 ---peretele de sub geam dat jos tencuiala veche pana la caramida,retencuit,finisat si aplicat 2 straturi de vopsea pe baza de ulei

Număr anunț
DA26876112
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 TIMISOARA (CUI 29126610)
Furnizor / câștigător
SAD SPORT VEST SRL-D (CUI 36778837)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat