Atribuită Cumpărare directă

SSD Western Digital SN750 500GB M.2 PCI-E

Număr anunț
DA26848734
Autoritate contractantă
INSPECTIA MUNCII (CUI 12335018)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30234600-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020,96 RON
Valoare atribuită
1.020,96 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020,96 RON

din 1.020,96 RON estimat