Atribuită
Cumpărare directă
- 50 buc Farmec gel dezinfectant mâini, 500 ml, cod 5040, preț 23 lei/bucata - 20 buc Dermofarm –loţiune dezinfectantă suprafeţe, cu pulverizator, 750 ml, cod produs 5230, preț 22 lei/bucata -10 buc l Dermofarm –loţiune dezinfectantă suprafeţe 5L, cod 5250, preț 130 lei/bucata.
- Număr anunț
- DA26857044
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL SATU MARE (CUI 3963897)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.890 RON
- Valoare atribuită
- 2.890 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.