Atribuită
Cumpărare directă
1. Toner compatibil Brother MFC-2712DN (TN2421), 40 buc. x 31 lei fara TVA 2. TONER ORIGINAL/COMPATIBIL XEROX B215, 10 buc. x 162 lei fara TVA 3. Toner original/compatibil LEXMARK X264, 5 BUC. X 53 lei fara TVA 4. Toner original/compatibil LEXMARK MX317, 5 BUC. X 89 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA26838222
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MEHEDINTI (CUI 4222328)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.570 RON
- Valoare atribuită
- 3.570 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.