Atribuită Cumpărare directă

Servicii asigurare bunuri/ 3 cladiri in administrare cf ref. necesitate 2299/05.11.2020; Asigurare de incendiu si alte calamitati toate riscurile conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 3 locatii situate in Jud. Neamt, care apartin unei persoane juridice din Romania, in care se se desfasoara activitati: Institutii culturale si de invatamant, targuri si expozitii Suma asigurata Locatia 1 - Cladire: trebuie sa fie cuprinsa intre 100.000 RON si 500.000 RON Fransize: Cutremur 1% SA Suma asigurata Locatia 2 - Cladire: trebuie sa fie cuprinsa intre 100.000 RON si 500.000 RON Fransize: Cutremur 1% SA Suma asigurata Locatia 3 - Cladire: trebuie sa fie cuprinsa intre 100.000 RON si 500.000 RON Fransize: Cutremur 1% SA Perioada asigurata: 12 luni, cu inceput valabilitate polita: noiembrie 2020.

Număr anunț
DA26870745
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,81 RON
Valoare atribuită
504,81 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,81 RON

din 504,81 RON estimat