Atribuită
Cumpărare directă
1 bol supa/ciorba , material sticla securizata, dimensiune 16 cm X 700 buc 2 farfurie alba aperitiv material sticla securizata, dimensiune 19 cm X 700 buc 3 farfurie alba intinsa, material feldspat, dimensiune 27 cm X 700 buc 4 bol salata, material sticla securizata, dimensiune 15 cm X 700 buc 5 blender profesional X 4 buc 6 mixer profesional cu bol rotativ x 4 buc 7 strecuratoare inox profesionala x 4 buc 8 tel inox profesional x 4 buc 9 robot profesional de bucatarie x 3 buc 10 recipient din inox de mentinere mancare calda x 2 buc 11 oala inox profesionala 200mm, 6 litri x 5 buc 12 oala inox profesionala 280x230mm, 14.2 litri x 5 buc 13 oala inox profesionala 450 mm , 44 litri x 7 buc 14 cratita inox profesionala inalta 280x170mm, 11 litri x 7 buc 15 cratita profesional 450x220mm, 35 litri x 7 buc 16 capac inox satinat, diametru 200 mm x 5 buc 17 capac inox satinat, diametru 500 mm x 6 buc 18 capac inox satinat, diametru 280 mm x 12 buc 19 capac inox satinat, diametru 450 mm x 14 buc
- Număr anunț
- DA26842942
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- INL BRAND SRL (CUI 25377120)
- Cod CPV
- 39221100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.948,36 RON
- Valoare atribuită
- 49.948,36 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.